Menu

Καθηγητές του σχολείου μας, ανά σχολικό έτος

Καθηγητές του σχολείου μας, ανά σχολικό έτος

2017-2018

 

Διευθυντής  

Καβουριάρης Κωσταντίνος

ΠΕ18.23-Ναυτικών Μαθημάτων

Υποδιευθυντής  

Ζοπανιώτης Γιάννης

ΠΕ14.04 - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

 Εκπαιδευτικοί που διδάσκουν στο σχολείο μας το σχολικό έτος 2017-2018
1  Αρκάδας Δημήτριος   ΠΕ.01
2  Σονιάδης Χαράλαμπος  ΠΕ02
3  Τζούδα Αικατερίνη  ΠΕ02
4  Τσιμούρτος Ευάγγελος ΠΕ03
5  Αναστασόπουλος Παν ΠΕ04.01
6  Αβραμίδης Χρήστος ΠΕ04.01
7  Γαλάνης Μιχαήλ ΠΕ04.02
8  Δούλαλα Ελένη ΠΕ06
9  Βοϊδάκου Σταυρούλα ΠΕ06
10  Πέτρου Μάρθα ΠΕ06
11  Παπαγεωργίου Σοφία ΠΕ09
12  Σταϊκόπουλος Ηλίας ΠΕ11
13  Γεωργοπούλου Γιολάντα ΠΕ13
14  Ταναϊνη Μαριγώ ΠΕ14.04
15  Μαστορόπουλος Ιωάννης ΠΕ14.04
16  Κανελλόπουλος Γεώργιος ΠΕ14.04
17  Τσίτας Ηλίας ΠΕ17.02
18  Βαγάκης Παναγιώτης ΠΕ17.03
19 Καψάλης Γεώργιος ΠΕ17.06
20 Πασσά Αθηνά ΠΕ18.02
21 Ντάφος Χρήστος ΠΕ09-ΠΕ18.02
22 Γεωργακόπουλος Χρήστος ΠΕ18.18
23 Μπερεδήμας Δημήτριος ΠΕ18.23
24 Ραγιάς Γεώργιος ΠΕ18.23
25 Γούναρης Θεόδωρος ΠΕ18.23
26 Μαζαράκη Σταματία ΠΕ18.26
27 Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος ΠΕ18.26
28 Μπαντουβέρης Γεώργιος ΠΕ20
29 Ξένος Μάριος ΠΕ.20
30 Σκαρτσίλας Παναγιώτης ΠΕ19
31 Τόλης Αναστάσιος ΠΕ20
30 Χουστουλάκη Εύα ΠΕ19-ΤΕ13
31 Γουριώτης Ιάκωβος ΠΕ17
32 Λιαγκριδώνης Ηλίας  
33 Κακουλιδου Σοφία ΠΕ17
     

 

2014-2015

 

Διευθυντής  

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

Γεωργακίλας Αθανάσιος

ΠΕ17.04 - ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΑΣΕΤΕΜ

Υποδιευθυντές

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

Νικολαϊδου Ανθούλα

ΠΕ18 - Ιατρικών Εργαστηρίων

Αναστασόπουλος Παναγιώτης

ΠΕ04.01 - ΦΥΣΙΚΟΙ

Εκπαιδευτικοί

Ονοματεπώνυμο

Ειδικότητα

 Αβραμίδης Χρήστος

 ΠΕ04.01 - ΦΥΣΙΚΟΙ 

 Γαλάνης Μιχαήλ

 ΠΕ04.02 - XHMIΚΟΙ

 Γεωργοπούλου Γιολάντα

 ΠΕ13 - ΝΟΜΙΚΗΣ-ΠΟΛΙΤ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

 Γκικοπούλου Βασιλική

 ΠΕ18.25 - ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 Γκούμας Γεώργιος

 ΠΕ18.02 - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 Δούλαλα Ελένη

 ΠΕ06 - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

 Ζαμάνη Ευαγγελία

 ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

 Ζοπανιώτης Ιωάννης

 ΠΕ14.04 - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

 Καλούτσα Ιωάννα

 ΠΕ17.02 - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ

 Καραϊσκάκης Χρήστος

 ΠΕ09 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

 Καραγκιόζη Ξένια

 ΠΕ14.04 - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

 Καρούνια Μαρία

 ΠΕ18.33 - ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

 Κάτσουρα Παναγιώτα

 ΠΕ05 - ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

 Κονταρίδου Ειρήνη

 ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

 Κώστογλου Χρήστος

 ΠΕ18.23 - ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

 Λιάσκος Ιωσήφ

 ΠΕ14.06 - ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

 Μαζαράκη Σταματία

 ΠΕ18.36 - ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ - ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ

 Μακρή Ελένη

 ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

 Μαστορόπουλος Ιωάννης

 ΠΕ14.04 - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

 Ματά Αθανασία

 ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

 Ματθέ Παναγιώτα

 ΠΕ19 - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.

 Μπαντουβέρης Γεώργιος

 ΠΕ20 - ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.

 Μπαχτής Χαράλαμπος

 ΠΕ18.23 - ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

 Μπελίτσου Αργυρώ

 ΠΕ06 - ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

 Μπίμπα Βασιλική

 ΠΕ18.07 - ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

 Νικολαΐδου Ανθούλα

 ΠΕ18.07 - ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

 Ντάφος Χρήστος

 ΠΕ18.02 - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 ΠΕ09 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

 Παπαγγελής Γεώργιος

 ΠΕ11 - ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 Παπαγεωργίου Σοφία

 ΠΕ09 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

 Παπαδόπουλος Ιορδάνης

 ΠΕ12.10 - ΦΥΣΙΚΟΙ ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

 Πασσά Αθηνά

 ΠΕ18.02 - ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 Πιλάτου - Κατσανεβάκη Θωμαϊς

 ΠΕ01 - ΘΕΟΛΟΓΟΙ

 Πούπουζας Βασίλειος

 ΠΕ18.11 - ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ

 Σκαρμούτσος Κωνσταντίνος

 ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

 Συριοπούλου Ανδριάνα

 ΠΕ18.23 - ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

 Σωτηρόπουλος Γεώργιος

 ΠΕ17.02 - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ

 Ταναΐνη Μαριγώ

 ΠΕ14.04 - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

 Τζούδα Αικατερίνη

 ΠΕ02 - ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

 Τσεβά Φωτεινή

 ΠΕ14.04 - ΓΕΩΠΟΝΟΙ

 Τσιμούρτος Ευάγγελος

 ΠΕ03 - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

 Τυροκόμου Δήμητρα

 ΠΕ18.33 - ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ

 Υφαντή Πηνελόπη

 ΠΕ18.24 - ΕΡΓΑΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 Χαριτόπουλος Παναγιώτης

 ΠΕ18.23 - ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

 Χουστουλάκη Ευαγγελία

 ΤΕ01.13 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΣ Η/Υ

2015-2016

Α/Α

Επώνυμο

Όνομα

Ειδικότητα
εργαζομένου

Ειδικότητα εργαζομένου
(κωδικός)

1

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΦΥΣΙΚΟΙ

ΠΕ04.01

2

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι.

ΠΕ19

3

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΕ18.02

4

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΥΣΙΚΟΙ

ΠΕ04.01

5

ΒΑΚΑΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΠΕ03

6

ΒΕΡΑΝΗ

ΘΕΟΠΟΥΛΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΕ07

7

ΓΑΛΑΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΧΗΜΙΚΟΙ

ΠΕ04.02

8

ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΑΣΕΤΕΜ

ΠΕ17.04

9

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΙΩΑ

ΝΟΜΙΚΟΙ-ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΠΕ13

10

ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

ΠΕ18.25

11

ΔΗΛΑΒΕΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ

ΠΕ17.02

12

ΔΟΥΛΑΛΑ

ΕΛΕΝΗ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΕ06

13

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΕ06

14

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΠΕ14.04

15

ΚΑΡΟΥΝΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ

ΠΕ18.33

16

ΚΑΤΣΑΡΕΛΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΘΕΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ01

17

ΚΟΝΤΑΡΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ02

18

ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΑΥΤ. ΜΑΘ. (ΠΛΟΙΑΡΧΟΙ)

ΠΕ18.23

19

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΑΥΤ. ΜΑΘ. (ΠΛΟΙΑΡΧΟΙ)

ΠΕ18.23

20

ΜΑΖΑΡΑΚΗ

ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ- ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ
- ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ

ΠΕ18.36

21

ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΠΕ14.04

22

ΜΑΥΡΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ10

23

ΜΗΤΡΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΠΕ03

24

ΜΠΑΝΤΟΥΒΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.

ΠΕ20

25

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ

ΑΝΘΟΥΛΑ

ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ

ΠΕ18.07

26

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΠΕ11

27

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡ

ΣΟΦΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ09

28

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΑΣΕΤΕΜ

ΠΕ17.04

29

ΠΑΣΣΑ

ΑΘΗΝΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΠΕ18.02

30

ΠΕΤΡΟΥ

ΜΑΡΘΑ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΕ06

31

ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ

ΠΕ18.11

32

ΡΑΓΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΑΥΤ. ΜΑΘ. (ΠΛΟΙΑΡΧΟΙ)

ΠΕ18.23

33

ΡΟΥΝΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.Ι.

ΠΕ20

34

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ02

35

ΤΑΝΑΙΝΗ

ΜΑΡΙΓΩ

ΓΕΩΠΟΝΟΙ

ΠΕ14.04

36

ΤΖΟΥΔΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΠΕ02

37

ΤΣΙΜΟΥΡΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΠΕ03

38

ΥΦΑΝΤΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΕΡΓΑΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ

ΠΕ18.24

39

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΝΑΥΤ. ΜΑΘ. (ΠΛΟΙΑΡΧΟΙ)

ΠΕ18.23

  

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s

Instagram Gallery
Επικοινωνήστε μαζί μας

Τηλέφωνο: (210) 2611632
(210) 2693269
Fax: (210) 2628332
Email: mail [@] 2epal-iliou.att.sch.gr

Get in contact

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 33 επισκέπτες και κανένα μέλος

Σχεδιασμός-Ανάπτυξη-Συντήρηση Ιστοσελίδας: Χουστουλάκη Ε.